O nas

Szanowni Państwo,

Sklep Medyczny Lines jest sklepem patronackim dynamicznie rozwijającej się Hurtowni Artykułów Medycznych.

Hurtownia Lines z siedzibą w Białych Błotach k. Bydgoszczy, istnieje od 2006 roku i specjalizuje się w sprzedaży jednorazowego sprzętu medycznego używanego głównie w placówkach służby zdrowia.

Możemy pochwalić się jedną z najszerszych ofert asortymentowych w naszej branży, przy czym składają się na nią przede wszystkim produkty wiodących marek, zweryfikowane przez naszych licznych odbiorców.

Sklep Medyczny działa od 2014 roku i mieści się w Inowrocławiu w województwie kujawsko-pomorskim.

W sklepie posiadamy szeroki asortyment wyrobów medycznych.

Specjalizujemy się w perukach medycznych i asortymencie dla kobiet po mastektomii jak protezy piersi, gorsety protetyczne, gorsety kąpielowe, kliny po zabiegach operacyjnych, różnego rodzaju chusty i turbany oraz kosmetyki dla osób po terapiach onkologicznych.

Oprócz tego w Naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia medyczne, pieluchomajtki, wózki inwalidzkie, łóżka medyczne, balkoniki, ortezy i wiele innych.

Działamy aktywnie i wychodzimy do naszych pacjentów z inicjatywą organizując wiele akcji promocyjnych jak np. Tydzień Niskich Cen czy Promocja Zdrowia

Wspieramy Inowrocławskie Amazonki

Posiadamy umowę na realizację zaopatrzenia w wyroby pomocnicze i ortopedyczne w ramach refundacji NFZ.

Prowadzimy sprzedaż za pomocą serwisu aukcyjnego Allegro i znajdą Nas tu Państwo jako LinesMedicine.

Sklep działa aktywnie także dzięki profilu na portalu społecznościowym Facebook, gdzie informujemy na bieżąco o akcjach promocyjnych i prowadzimy Porady Linesa głównie na temat opieki nad osobami schorowanymi i starszymi.

Kontaktować się ze sklepem można drogą telefoniczną bądź mailową.

Sklep obsługiwany jest przez wykwalifikowaną kadrę, a pracownicy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach.

Dane teleadresowe:
Sklep Medyczny Lines
ul. Armii Krajowej 12
88-100 Inowrocław
Tel: 52 517 10 60, 512 431 589
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.